<menuitem id="9bbhj"><sub id="9bbhj"></sub></menuitem>
   <track id="9bbhj"><track id="9bbhj"></track></track>

      <track id="9bbhj"></track>
      <dl id="9bbhj"><menuitem id="9bbhj"></menuitem></dl>
     <big id="9bbhj"></big>

      Laser Cutting Machine, Laser Engraving Machine, Galvo Laser Machine - Golden Laser
      • goldenlaser BANNER1
      • goldenlaser BANNER2
      • goldenlaser BANNER3
      20181226210201

      ДОБРЕДО?ДОВ ВО GOLDENLASER

      Goldenlaser се фокусира на обезбедува?е интелигентни, дигитални и автоматизирани ласерски решени?а.

      Производител на ласерски системи за сече?е, гравира?е и обележува?е.Специ?алистот заМашина за ласерско сече?е CO2,Галво ласерска машинаидигитална ласерска машина за сече?е матрици.

      Од прво консултации до тестови за примена со вашите диза?нирани матери?али во специфична индустри?а до обука за корисници и услуги ширум светот - Goldenlaser нуди сеопфатни ласерски решени?а, не само една машина!

      ПРЕПОРАЧАНИ МАШИНИ

      вести и настани

      Погледнете овде за информации за релевантната индустри?а и нашите неодамнешни вести и настани.

      Прецизно производство ? Следе??и одлично

      Со 20-годишно искуство во ласерската индустри?а, континуирано развива?е и користе?е на напредни технологии, Goldenlaser стана водечки производител на ласерски машини со софистицирана можност за прилагодува?е.

      > Истражете ги ласерските машини
      Goldenlaser ви нуди професионални ласерски решени?а за вашата специфична индустри?а на апликации - за да ви помогне да ?а зголемите продуктивноста, да ?а поедноставите процедурата за обработка и да остварите пове?е профит.

      > Истражете ги ласерските решени?а
      На прекуокеанскиот пазар, Goldenlaser воспостави зрела маркетинг мрежа во пове?е од 100 зем?и и региони ширум светот, со нашите конкурентни производи и пазарно ориентиран иновативен систем.

      > Дозна?те пове?е за Goldenlaser
      WhatsApp

      Испратете ни ?а вашата порака:

      Напишете ?а вашата порака овде и испратете ни ?а
      久久中文字幕无码一区二区